Naprawdę – nie stać Cię na słabe zdjęcie biznesowe! 
Dobre zdjęcie portretowe o charakterze biznesowym jest obecnie istotnym czynnikiem kształtowania wizerunku w sieci. 
Biznesowy portret to Twoja wizytówka – pokazuje potencjalnym partnerom, pracownikom czy klientom, z kim mają do czynienia. Z jego pomocą wzbudzisz zaufanie i będziesz mógł świadomie budować swoją markę osobistą w Internecie. 
Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, właścicielem firmy czy freelancerem profesjonalne zdjęcie możesz wykorzystać w mediach społecznościowych, serwisie LinkedIn, na stronie internetowej, w publikowanym przez siebie artykule czy jako avatar w firmowej poczcie. 
Jako doświadczony fotograf biznesowy chętnie doradzę Ci, gdzie wykonać Twoje zdjęcia, aby były spójne z Twoim wizerunkiem i wartościami, a jednocześnie, aby nie powielały schematów konkurencji. Cenię naturalność i relacje, więc nie martw się, że nie masz doświadczenia przed obiektywem. ​​​​​​​​​​​​​​
Zdjęcia biznesowe to nie tylko portrety! 
Firma to przede wszystkim ludzie i ich historie, Twoi pracownicy i Wasze wyjątkowe miejsce pracy. 
Zdjęcia wykonane w naturalnym środowisku pracy zespołu, prezentujące życie Waszej firmy, to subtelny sposób na przedstawienie kulisów Waszej działalności i atmosfery, jaką tworzycie. 
Fotografia korporacyjna nie musi być nudna – udokumentuję Wasze spotkanie integracyjne, burzę mózgów, omawianie projektu lub pracę koncepcyjną. Zdjęcia biznesowe „zza kulis” z powodzeniem wykorzystasz na firmowym blogu, w mediach społecznościowych czy podczas rekrutacji. Mogą się one również stać punktem wyjścia do rozmowy z potencjalnym klientem oraz wzbogacić zakładkę poświęconą historii firmy na stronie internetowej. ​​​​​​​
Wróć na górę