Prowadzisz sklep internetowy lub sprzedajesz przez Internet? Potrzebujesz zdjęć, które napędzą Twój biznes i będą bodźcem do zakupów. Bez względu na to, czy wybierzesz klasyczną formę zdjęć produktowych w formie packshotu (idealne do katalogów, e-commerce czy portali aukcyjnych) lub też ich bardziej kreatywną wersję (idealną do mediów społecznościowych lub na bloga) – z przyjemnością Ci pomogę. Jeśli postawisz na zdjęcia lifestylowe (aranżowane) – podpowiem, w jakiej formie możemy zaprezentować Twój produkt, aby podbić jego wartość. Wybierz najlepsze zdjęcia packshotowe dla swojego biznesu – wspólnie ustalimy czy wykorzystamy białe tło, pobawimy się cieniami, czy zaaranżujemy produkt w określonym kontekście sytuacyjnym!
Zdjęcia flat lay to nic innego jak ujęcie z góry, przedstawiające różne produkty i akcesoria, ułożone na płaskiej powierzchni. To ciekawa odmiana dla zdjęć packshotowych, umożliwiająca przedstawienie większej ilości gadżetów na jednej fotografii. Kontekstowe ujęcie Twojego produktu pomoże zbudować klimat i pokazać styl zgodny z wizją firmy. Wspólnie wyeksponujemy najważniejszy obiekt główny, wybierzemy elementy uzupełniające, które podkreślą charakter i zapewnią harmonię.
MOCKUPY
​​​​​​​Jeśli Twój biznes oparty jest o prezentacje Twoich pomysłów, pomogę Ci przygotować unikatowe mockupy, dzięki którym Twoje wizualizacje wyróżnią się na tle konkurencji.
Back to Top