Każdy produkt i usługa są inne, ale każde zasługuje na indywidualne podejście, aby stworzona koncepcja zdjęcia zaprezentowała ich najlepsze i najciekawsze strony. 
Fotografia reklamowa to klucz do sukcesu w promocji marki – wzbudza zainteresowanie, jest pretekstem do dyskusji, sprzyja nawiązywaniu relacji z klientem lub też bezpośrednio zachęca do zakupu. 
Posiadam doświadczenie w pracy zarówno ze startupami i lokalnymi firmami, jak też z przedsiębiorstwami średniej wielkości i korporacjami – każdorazowo wspólnie z klientem przygotowuję koncepcję zdjęć w zależności od jego potrzeb. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, ale również dzięki zaawansowanemu technologicznie sprzętowi, skutecznie pracuję w różnych warunkach (w zaaranżowanych tymczasowo siedzibach klientów, w studiu zdjęciowym czy w przestrzeni miejskiej). 
Współpracuję z zaufanym teamem specjalistów, m.in. ze stylistką packshotową, z którą przygotowujemy aranżowane sesje. Najwyższej jakości fotografia reklamowa będzie świetnym uzupełnieniem historii Twojego produktu, zachęci do zapoznania się ze szczegółami Twoich usług lub będzie ilustrować ofertę sprzedażową przekonując do zakupu.
Wnętrza
Twój zespół się rozrasta i musieliście zmienić swoje przestrzenie na większe? Jesteś PR-owcem kliniki medycyny estetycznej czy siłowni i chcesz pochwalić się przytulnymi gabinetami lub nowoczesnymi salami ćwiczeń? Jesteś biurem nieruchomości i chcesz przyśpieszyć sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji? A może otworzyłeś nowe pokoje hotelowe w Krakowie lub odświeżyłeś wnętrza swojej restauracji? 
Bez względu na to, do której grupy należysz, chętnie wykonam dla Ciebie profesjonalne zdjęcia wnętrz. Zadbam o odpowiednią perspektywę i oświetlenie przestrzeni oraz wybiorę odpowiednią porę dnia na ich sfotografowanie. Warto pamiętać, że dobra fotografia wnętrz zwiększa zainteresowanie nieruchomościami, a nawet podbija ich wartość, gwarantuje wzrost rezerwacji w apartamentach czy hotelach oraz zachęca do poznania nowej kawiarni, restauracji czy galerii. Ciekawie urządzone biuro prezentowane na zdjęciach w ogłoszeniu o pracę może przyczynić się do pozyskania nowych specjalistów do Twojej firmy. Zainwestuj w profesjonalną fotografię nieruchomości, a zdjęcia staną się najlepszą reklamą Twoich usług i oferowanych produktów.
Wróć na górę