Każdy produkt i usługa są inne, ale każde zasługuje na indywidualne podejście, aby stworzona koncepcja zdjęcia zaprezentowała ich najlepsze i najciekawsze strony. 
Fotografia reklamowa to klucz do sukcesu w promocji marki – wzbudza zainteresowanie, jest pretekstem do dyskusji, sprzyja nawiązywaniu relacji z klientem lub też bezpośrednio zachęca do zakupu. 
Posiadam doświadczenie w pracy zarówno ze startupami i lokalnymi firmami, jak też z przedsiębiorstwami średniej wielkości i korporacjami – każdorazowo wspólnie z klientem przygotowuję koncepcję zdjęć w zależności od jego potrzeb. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, ale również dzięki zaawansowanemu technologicznie sprzętowi, skutecznie pracuję w różnych warunkach (w zaaranżowanych tymczasowo siedzibach klientów, w studiu zdjęciowym czy w przestrzeni miejskiej). 
Współpracuję z zaufanym teamem specjalistów, m.in. ze stylistką packshotową, z którą przygotowujemy aranżowane sesje. Najwyższej jakości fotografia reklamowa będzie świetnym uzupełnieniem historii Twojego produktu, zachęci do zapoznania się ze szczegółami Twoich usług lub będzie ilustrować ofertę sprzedażową przekonując do zakupu.
Wróć na górę